Makijaż permanentny Katowice

zjawiskowo olśniewająca z LONG-TIME-LINER®

 

 Naturalne piękno na co dzień

 

Makijaż permanentny to metoda polegająca na wprowadzeniu hipoalergicznych barwników do warstw naskórka. Zabieg makijażu permanentnego  jest całkowicie bezpieczny, wykonywany w miejscowym znieczuleniu. Makijaż permanentny tuszuje niedoskonałości i podkreśla urodę. Najczęściej dotyczy brwi, powiek oraz ust. W przypadku brwi pozwala na uzyskanie trwałego koloru będącego tłem dla istniejących włosków, korektę kształtu i wielkości łuku brwiowego, uzupełnienie brakujących włosków lub całkowitą rekonstrukcję brwi (na przykład po zabiegach chemioterapii). Dzięki kreskom na powiekach można uzyskać optyczne podkreślenie oczu i wzmocnienie oprawy oka. Usta za sprawą makijażu permanentnego zyskują intensywniejszy od naturalnego kolor, wzmocniony lub zmniejszony kontur oraz efekt optycznego powiększenia i wypełnienia. Makijaż permanentny polecamy kobietom, które mają mało czasu na codzienny makijaż, a chcą wyglądać pięknie i świeżo.

 

LONG-TIME-LINER® Conture 2000 został zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech - jest najdelikatniejszym, najprecyzyjniejszym przyrządem do makijażu permanentnego dostępnym na rynku. Specjalny, opatentowany silnik z magnesami zapewnia bardzo dokładne prowadzenie igły, co umożliwia nakładanie barwników w sposób przyjazny dla skóry. Podczas, gdy inne urządzenia trzeba mocna dociskać do skóry, LONG-TIME-LINER® Conture 2000 zawsze delikatnie przesuwa się po skórze. Makijaż permanentny to nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim elegancja, luksus i komfort. Wykonany perfekcyjnie z Conture 2000 podkreśla naturalne piękno, pozwalając cieszyć się doskonałym wyglądem o każdej porze. Wybierz jakość i bezpieczeństwo z LONG-TIME-LINER®

Aparat Long-Time Conture Liner Duo

Efekty makijażu:

 

  • poprawa konturu i wyrównanie asymetrii ust, brwi
  • optyczne zagęszczenie rzęs
  • trwałość naturalnie pięknego wyglądu (również dla alergików i osób uczulonych na kosmetyki kolorowe oraz dla sportowców, osób starszych i noszących okulary, po chemioterapii)

Nowość! REWELACYJNY zabieg Meso BB Glam

 

- trwałe rozświetlenie skóry i nadanie efektu glam-shine
- zniesienie szarości, matowości i zmęczenia skóry
- niwelowanie przebarwień, piegów i hiperpigmentacji
- ujednolicenie kolorytu skóry
- korygowanie efektów fotostarzenia (plamy starcze)
- korekcja cieni pod oczami

Makijaż permanentny w każdym wieku

Gwarancja jakości

standardy wykonywania makijażu permanentnego w Alice StudiO

 

  • Rozpoczynamy od analizy potrzeb i preferencji Klientki oraz określenia ogólnego zarysu stylizacji.
  • Analizujemy plastykę twarzy i typ urody oraz dobieramy kolorystykę makijażu.
  • Za pomocą specjalnych kredek LONG-TIME-LINER® szkicujemy kontury rysunku wstępnego, który będzie idealnie odpowiadał Klientce – dzięki temu przed rozpoczęciem pigmentacji można dokonać korekty, aż będziemy pewni ostatecznego kształtu makijażu.
  • Utrwalamy makijaż po jego zaakceptowaniu przez Klientkę.

Trwałość zabiegu

W zależności od indywidualnych cech Klientki (kolorytu i typu skóry), makijaż wykonany tą metodą pozwala cieszyć się doskonałym, olśniewającym wyglądem nawet do kilku lat.

 

LONG-TIME-LINER Conture® Make-up

 

Makijaż permanentny LONG-TIME-LINER® - obecnie nr 1 na świecie, najbardziej naturalna linia na rynku - niemiecka marka makijażu permanentnego z 30-letnim doświadczeniem, która znana jest z nieustannego doskonalenia się i najwyższej jakości produktów. Marka od początku utrzymywała najwyższe standardy i stosowała się do najbardziej wymagających norm. Dzięki temu obecnie jest najlepszą na świecie metodą makijażu permanentnego.

- jest jedyną metodą zapewniającą równomierne złuszczanie barwnika,

- sterylne barwniki nie zwierają metali ciężkich, dzięki czemu nie zmieniają koloru w skórze

- barwniki LONG-TIME-LINER® są regularnie testowane przez niezależne laboratoria

- nie alergizują

- pełna paleta kolorystyczna

- gwarancja higieny

Makijaż permanentny brwi katowice

CENNIK

Brwi metodą włoskową
800 zł
Brwi metodą cienia
600 zł
Kreska górna
450 zł
Kreska dolna
300 zł
Komplet
650 zł
Usta

kontur z wypełnieniem

1200 zł
Mezo BB Glam

Nowość!

250 zł