ALICE
studio kosmetyczne

TWOJA URODA W DOBRYCH RĘKACH

Alice Studio Kosmetyczne to komfort, bezpieczeństwo, zadowolenie Klientów oraz najwyższa jakość wykonywanych usług, niezależnie od tego, jaki rodzaj zabiegu wykonujemy. To gwarancja nowego i nowoczesnego sprzętu oraz stosowania najwyższej jakości produktów uznanych, renomowanych marek, będących obecnie numerem 1 na świecie.

Dzięki mojemu doświadczeniu i stałej dbałości o wysoką jakość usług, Alice Studio to gwarancja pełnego zadowolenia oraz indywidualnego podejścia do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Swoje doświadczenie budowałam dzięki kształceniu w szkole medycznej, kształceniu i praktykom w szkole wizażu i makijażu w Monachium, uczestnictwu w szkoleniach i kursach w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak - największym centrum szkoleniowym Long-Time-Liner® w Polsce. Regularnie uczestniczę w targach, wymianach, sympozjach, konferencjach i szkoleniach na całym świecie, m. in. w Londynie i Pekinie, gdzie prowadziłam pokazy wizażu i makijażu.

 

W roku 2011 otworzyłam profesjonalne, stacjonarne studio urody w Katowicach – Alice Studio, w którym z uśmiechem mówimy „Dzień dobry w świecie piękna”.

Barbara Byrdy

DYPLOMY, CERTYFIKATY, WYRÓŻNIENIA

zaufaj profesjonaliście